Gurur Tablomuz

robert-acibadem-1

Mehveş Çelebi
Amerikan Robert Lisesi-Acıbadem Tıp Fakültesi (Burslu)

italyan_tekil-1

Ceylin Erçetin
İtalyan Lisesi

 

avusturya_tekil-1

Leonardo Zaporoli
Avusturya Lisesi TEOG 2015

kabatas-itu-1

Ömer Karaali
Cağaloğlu Anadolu Lisesi-İTÜ Elektronik Müh.

istanbuluni_tekil-1

Zeynep Dayıoğlugil
Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesi-İÜ Fen Fak.

robert-sabanci-1

Nogay Seymen
Robert Kolej-Sabancı Üniversitesi Müh.

okan_tekil-1

Alp Erdem
Şişli Terakki Fen-Okan Ü.Diş Hek.

robert-1

Sermila Ispartalıgil
Şişli Terakki Ortaokulu-Robert Kolej 2015 TEOG

 

uskudar_tekil-1

Orkun Kale
Üsküdar Amerikan Lisesi

sisli-terakki_tekil-1

Ece Gökçen

stjoseph-ytu-1

Flori Habib
Yıldız Teknik Üniversitesi-Kimya Mühendisliği

robert-koc-1

Yetkin Güneş
Robert Kolej-Koç Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (Burslu)

robert-koc-1

Efe Güner
Robert Kolej-Koç Üniversitesi Makina Mühendisliği (Burslu)

stjoseph_tekil-1

Melih Benlevi
Saint Joseph Lisesi-Bilim Ünv Tıp Fakültesi

 

stjoseph-itu-1

Ayşenur Karaali
Sainte Pulcherie Lisesi-İTÜ Tekstil Mühendisliiği

ozyegin_tekil-1

Heymi Yanar
Ulus Musevi Lisesi-Özyeğin Üniversitesi Müh (Burslu)

istanbul_tekil-1

Onur Erkal
İstanbul Erkek Lisesi-Koç Ünv.Makine Mühendisliği

alman-eth-1

Özge Baş
Alman Lisesi-ETH Zürih Gıda Müh.

alman_bogazici-1

Günsu Öztaş
Alman lisesi-Boğaziçi Üniversitesi Kimya

 

ege-tip_tekil-1

Kıvanç Gömeç
Alman Lisesi-Ege Tıp Fakültesi

alman-1

Merve Ersoy
Alman Lisesi-İTÜ E.Müh/Münih Teknik Ü Elektronik Müh

alman-1

Yiğit Dinçer
Alman Lisesi-İTÜ E.Müh./Münih Teknik Ü Elektronik Müh.

damedesion_tekil-1

Semih Saduk
Notre Dame De Sion Lisesi-Acıbadem Ünv.Fizik Tedavi Rehabilitasyon

stjoseph-yeditepe-1

Irmak Duman
Saint Joseph Lisesi-Yeditepe Diş Hekimliği Fak.

stbenoit-yeditepe-1

Ece Alpay
Saint Benoit Lisesi-Yeditepe Hukuk Fak.

okan_tekil-1

Alara Kurtiş
Robert Kolej-Okan Üniversitesi Tıp Fak

 

isik-egetip-1

Yağmur Akfırat
Nişantaşı Işık Lisesi-Ege Tıp Fak

trakya-tip_tekil-1

İdil Memiş
Bahçeşehir Koleji-Trakya Tıp Fak

koc-okan-1

Nazlı Özkan
Koç Lisesi-Okan Üniversitesi Diş Hekimliği

istanbul_tekil-1

Ekin Barlas
İstanbul Lisesi,YTÜ Mimarlık

robert-bogazici-1

Talha Aydın
Robert Kolej,Boğaziçi Üniversitesi İktisat

damedesion_tekil-1

Aslı Tuğsavul
Noter Dame De Sion Lisesi-Bahçehir Mimarlık

 

damedesion-koc-1

Dila Alkan
Notre Dame De Sion Lisesi-Koç Kimya Biyoloji/Endüstri Mühendisliği

alman-1

Burcu Akmansaray
Alman Lisesi-İTÜ Elektronik Müh

gs-koc-1

Murat Güzel
GS-Koç Mühendislik

alman-sabanci-1

Hazım Bumin
Alman Lisesi-Sabancı Mühendislik (Burslu)

robert-bogazici-1

Emre Tekişalp
Robert Kolej-Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği

koc_lise_tekil-1

Özge Tektaş
Koç Lisesi,Bilgi Mimarlık

 

gs-sabanci-1

Esra Ahunbay
GS-Sabancı Üni. Mühendislik

alman-1

Amir Ojalvo
Alman Lisesi;İTÜ Mimarlık

alman-sabanci-1

Emir Sepici
Alman Lisesi – Sabancı Mühendislik

alman-koc-1

Eylül Karacaslan
Alman Lisesi-Koç Mühendislik

alman-sabanci-1

Sedatcan Ar
Alman Lisesi-Sabancı Üniversitesi Mühendislik 2/3 Burslu

robert-bogazici-1

Gökşin Kavlak
Robert Kolej-Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
2006 Türkiye Sayısal 3.sü

robert-koc-1

Zeynep Tütengil
Robert Kolej-Koç Üniversitesi
Elektrik Elektronik Mühendisliği Burslu

stjoseph-koc-1

Onur Aksu
Saint Joseph Lisesi-Koç Üniverstesi Elektrik Elektronik Müh.

stjoseph_tekil-1

Zeynep Şatana
Saint Joseph Lisesi

koc_lise_tekil-1

Can Alver
VKV Koç Lisesi

avusturya_tekil-1

Ela Akdikmen
Avusturya Lisesi

robert-gs-1

Ayşenaz Demirkol
Saint Joseph Lisesi- GS İşletme – Boğaziçi Üniversitesi İşletme(Yatay Geçiş)

alman-1

Rüzgar Başar
Alman Lisesi

uskudar_tekil-1

Defne Ayanoğlu
Üsküdar Amerikan Lisesi

alman-1

Emre Alpagut
Alman Lisesi

uskudar_tekil-1

Ece Pidik
Üsküdar Amerikan Lisesi

koc-koc-1

Eylül Aksu
Koç Lisesi-Koç Endüstri Müh.

stjoseph-itu-1

Tuna Ökten
Saint Joseph Lisesi-İTÜ Mimarlık

damedesion_tekil-1

Başak Yılmaz
Dame De Sion Lisesi

stjoseph-koc-1

Can Burak Gençoğlu
Saint Joseph Lisesi-Koç Ekonomi

robert-bogazici-1

Berk Semiz
Robert Kolej – Boğaziçi Ünv Kimya Mühendisliği

robert-bogazici-1

Erdem Altay
Robert Kolej-Boğaziçi Ünv Elektrik Elektronik Mühendisliği

saintpulcherie_tekil-1

Deniz Kara
Saint Pulcherie Lisesi

sev_uskudar_tekil-1

Zeynep Kaçar
SEV İlkokulu 4.sınıf geçişi

saintpulcherie_tekil-1

Sina Eren
Saint Pulcherie Lisesi

avusturya_tekil-1

Melis Kazandöven
Avusturya Lisesi

damedesion_tekil-1

Aras Yazgan
Dame De Sion Lisesi

uskudar_tekil-1

Mina Şişmanoğlu
Üsküdar Amerikan Lisesii

robert-1

Oğul Girgin
Amerikan Robert Koleji

koc_lise_tekil-1

Selin Mercan
VKV Koç Lisesi

stjoseph_tekil-1

Anna Yıldıran
Saint Joseph Lisesi

robert-1

Kemal Dinçer
Amerikan Robert Koleji

uskudar_tekil-1

Deren Alanay
Üsküdar Amerikan Lisesi

robert-ozyegin-1

Ege Gümüş
Robert Koleji – Özyeğin Üniversitesi Makine Mühendisliği %100 Burslu

gs-sabanci-1

Erdem Gülüpeyoğlu
Galatasaray Lisesi – Sabancı Üniversitesi, Elektrik Mühendisliği – Stanford University Elektrik Mühendisliği Master Burslu

istanbul_tekil-1

İpek Şenduran
İstanbul Lisesi

istanbul_tekil-1

Cem Çavlı
İstanbul Lisesi

gazi-univ-1

İsmail Kurtulmuş
Gazi Üniversitesi Tıp fakültesi

stjoseph-ytu-1

Ezgi Tunç
Saint Joseph Lisesi – Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi

uskudar-bogazici-1

Sinan Gözüm
Üsküdar Amerikan Lisesi – Boğaziçi Üniversitesi, İnşaat Mühendisliği

pierreloti-koc-1

Sırrı Çelik
Pierre Loti Lisesi – Koç Üniversitesi, Tıp Fakultesi %50 Burslu

besiktasanadolu-bogazici-1

Erk Karataş
Beşiktaş Anadolu Lisesi – Boğaziçi Üniversitesi, Kimya Mühendisliği

damedesion-bezmialem-1

Mine Özçelik
Notre Dame de Sion Lisesi – Bezmi Alem Üniversitesi, Tıp Fakültesi

ulusmusevi-koc-1

Eren Tiza
Ulus Musevi Lisesi – Koç Üniversitesi, Elektrik Elektronik Mühendisliği Burslu

damedesion-koc-1

Ali Akçay
Notre Dame de Sion Lisesi – Koç Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği

koc-koc-1

Ece Kurama
Koç Lisesi – Koç Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği

robert-yeditepe-1

Pırıltı Özcan
Robert Koleji – Yeditepe Üniversitesi, Tıp Fakültesi %50 Burslu

kabatas-cerrahpasa-1

Betül Macit
Kabataş Anadolu Lisesi – İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi(İngizce)
Türkiye sayısal 300.sü

koc-sabanci-1

Sarp Sülün
Koç Lisesi – Sabancı Üniversitesi Mühendislik Fakültesi

alman-capa-1

Güneş Hafız
Alman Lisesi – İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi

saintpulcherie-bogazici-1

Fiona Dökmeci
Saint Pulcherie Lisesi – Boğaziçi Üniversitesi, Fizik Mühendisliği – Sorbonne Ekonomi

terakki-koc-1

Şölen Hedili
Şişli Terakki Lisesi – Koç Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği Burslu

stjoseph-koc-1

Nida Tuna
Saint Joseph Lisesi – Koç Üniversitesi, Makine Mühendisliği

uskudar-bezmialem-1

Sena Akgiray
Üsküdar Amerikan Lisesi – Bezmi Alem Üniversitesi, Tıp Fakültesi Burslu

terakki-bogazici-1

Zeynep Durmaz
Şişli Terakki Lisesi – Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği

gs-bogazici-1

Kaan Kösesoy
Galatasaray Lisesi – Boğaziçi Üniversitesi, İnşaat Mühendisliği

bilfen-bezmialem-1

İlayda Dayıoğlugil
Bilfen Fen Lisesi – Bezmi Alem Üniversitesi, Tıp Fakültesi Burslu

damedesion-koc-1

Doruk Yaşa
Notre Dame De Sion Lisesi – Koç Ünivesitesi, Endüstri Mühendisliği Burslu

gs-koc-1

Erim Çobanoğlu
Galatasaray Lisesi – Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi Burslu

gs-sabanci-1

Alp Arıkan
Galatasaray Lisesi – Sabancı Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi

stjoseph-yeditepe-1

Nil Kırşan
Saint Joseph Lisesi – Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

nisantasianadolu-bogazici-1

Oktay Ağcaoğlu
Nişantaşı Anadolu Lisesi – Boğaziçi Üniversitesi, Elektrik Elektronik Mühendisliği Tütkiye Sayısal 45.si

robert-yeditepe-1

Simge Tektaş
Robert Koleji – Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

isik-sabanci-1

Ege Siva
Ayazağa Işık Lisesi – Sabancı Üniversitesi Mühendislik Fakültesi

kabatas-itu-1

Sinem Kaya
Kabataş Anadolu Lisesi – İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi

avusturya-yeditepe-1

Serhan Eren
Avusturya Lisesi – Yeditepe Üniversitesi, Yazılım Mühendisliği

stjoseph-koc-1

Can Gündoğdu
Saint Joseph Lisesi – Koç Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği

robert-gs-1

Alp Ovadya
Saint Joseph Lisesi – Galatasaray Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği

stjoseph-itu-1

Aydın Katalan
Saint Joseph Lisesi – İstanbul Teknik Üniversitesi, Malzeme Mühendisliği

robert-acibadem-1

Ceren Seyyar
Robert Koleji – Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi Burslu